Biuro Językowe
CUDZYSŁÓW
Tomasz Szymenderski

ul Zürna 1/56
85-791 Bydgoszcz

t: 509 644 156
m: tomasz.szymenderski@vp.pl

Firma powstała w 2012 roku, a zrodziła się z czystej pasji do języka angielskiego i pracy na cudzych słowach. Uczymy i tłumaczymy, ponieważ sprawia nam to niekłamaną przyjemność, co z kolei stanowi gwarancję najwyższej jakości oferowanych usług.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do odbiorców indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Posiadamy znaczne doświadczenie w tłumaczeniu i nauczaniu, zdobyte na przestrzeni lat współpracy z różnymi biurami oraz firmami. Niezmiennie rozwijamy się i poszerzamy ofertę, starając się najlepiej spełniać oczekiwania naszych klientów.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się

Korzystanie ze strony internetowej www.cudzyslow.com.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.