Biuro Językowe
CUDZYSŁÓW
Tomasz Szymenderski

ul Zürna 1/56
85-791 Bydgoszcz

t: 509 644 156
m: tomasz.szymenderski@vp.pl

Rzetelne tłumaczenie, precyzyjnie oddające treści i cele tekstu źródłowego, wolne od błędów językowych i stylistycznych – przekład wysokiej jakości, który nie razi sztucznością. Aby osiągnąć taki efekt stale kształcimy się i poszerzamy naszą wiedzę w najróżniejszych dziedzinach. Rozumiejąc wyzwania i oczekiwania przed nami stawiane, podchodzimy do każdego tekstu niezmiernie indywidualnie, dzięki czemu dostarczamy najlepsze możliwe tłumaczenie – zawsze w terminie.

Tłumaczymy przy wykorzystaniu najnowszych narzędzi CAT (programy wspierające pracę tłumacza) – SDL Trados Studio, dzięki czemu zawsze zachowujemy spójność terminologiczną. Na życzenie możemy również dostarczyć glosariusz terminów powstały w wyniku pracy na dostarczonym tekście

Język naszym rzemiosłem. Cudze słowa naszą pasją.

Oferujemy pełen zakres usług w zakresie tłumaczeń nieuwierzytelnianych w obrębie pary językowej angielski-polski.

 

  • teksty naukowe
  • specyfikacje techniczne
  • teksty biznesowe
  • teksty prawnicze
  • korekta językowa

 Tłumaczenie

na język polski

Tłumaczenie

na język angielski

 Korekta

językowa

 Tryb ekspresowy

 Od 29zł  / 1800 znaków

 Od 45zł / 1800 znaków

30 zł / 1800 znaków

 + 50% stawki

 

Na cenę tłumaczenia składa się wiele czynników, między innymi rodzaj tekstu, dziedzina do jakiej należy, narzucony termin oddania przekładu – uprzejmie prosimy o kontakt, w celu otrzymania indywidualnej wyceny danego zlecenia.

*Sposób rozliczenia: rachunek – zwolniony podmiotowo z podatku VAT

*Płatności można dokonywać gotówką lub przelewem

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się

Korzystanie ze strony internetowej www.cudzyslow.com.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.